Zákon přitažlivosti v praxi

11. listopad 2012 | 00.01 |

Zákon přitažlivosti v praxi, ....

Proč se mají někteří lidé lépe, než ostatní, než Vy? Je to tím, kde se narodili, v čem vyrůstali, na vzdělání? Ne. Stanete se tím, na co nejvíc myslíte, a Vaše víra se uskoteční, je to psáno již v Bibli, psali o tom ve starověkém Římě, spousty filozofů a psychologů Vám vždy řeknou jednu jedinou věc a to tu, Jste tím, čím chcete být a to na co myslíte, to na sebe přivoláváte.

Železný zákon přitažlivosti - Zákon příčiny a následku. Objevil a poprvé zmínil Aristoteles v roce 350p.k. Byl to zásadní objev, protože dřív lidé si mysleli, že vše co se děje může za to magie nebo štěstí. Aristoteles jednoduchý princip prosadil tak, že vedl lidi k procesu vynálezů, nové učení. Všechno má svou příčinu. Např. když chcete vydělávat více, musíte najít toho, kdo vydělává mnohem více a toho, kdo vydělává méně než Vy. Když budete dělat to, co úspěšný lidi, vede to k dobré cestě, když budete dělat to, co člověk, který má příjmy menší než Vy budete mít méně nebo stejně jako onen člověk. Příroda je nestraná.Neříká, že tento člověk toto může dokázat a tento ne.

Co člověk zasadí, to také sklidí. Když zasadíte myšlenku mezi bodláky, a kameny, nic neporoste. Pokavaď jste neštastný co teď sklízíte, zasejte nové semena - myšlenky a začněte znova.

Zákon kontroly - Pravidlem je, že vaše myšlenky řídí Vaše emoce a vaše emoce řídí Vaše výsledky. Musíte ovládat Vaše myšlenky a své emoce. Máte vždy na vybranou. 

Zákon víry - To čemu věříte, intenzivně věříte, tak vírou dostanete koneční efekt. Nemusí to být pravda v to co věříte, ale pokavaď tomu intenzivně věří, tak podle toho budete myslet. Musíte věřit, že jste dobří v práci, ve škole. Potom budete dobří. Musíte věřit v dobré. Říkejte si, dnes se mi stane, něco skvělého. věřte tomu. Protože tak umožníte silovému poli, udělat pozitivní vlnu a na konci celého dne, až budete přemýšlet co se Vám skvělého stalo, uvídíte spoustu věcí, možná maličkostí, ale bud´te vděčný. 

Zákon očekávání - Vždy dostanete to, co očekáváte. Očekávejte vždy to nejlepší. Pozitivní očekávání udělá pozitivní silové pole. Negativní očekávání Vám udělá negativní silové pole. Pokavaď Váš šéf, od Vás nic pořádného nečeká, Vaše rodina odVás nic neočekává, Vy samy od svých dětí neočekáváte, tak přestanete věřit, nebudete úspěšný. Když očekáváte, že budete štastný, bude se Vám dařit, tak budete štastný, tak se Vám bude dařit. Očekávejte dobré věci od vašich blízkých, od lidí z práce, od vašich dětí. Dejte šanci i ostatním. Žádejte a očekávejte to nejlepší. Musíte se, ale podle toho chovat. Vaše myšlenky se musí koncetrovat tak,aby jste dosáhli dobrého úspěchu. Musíte být dobří v tom, v co děláte. Tam je úspěch. 

Zákon podvědomé aktivity - Jakýkoliv obraz, nápad, myšlenka, ta poroste, vyvine se. Pokavaď zasadíteplevel, budete sklízet jen špatné a nic neporoste. Je to jen na Vás. Držte si u sebe dobré lidi, dobré věci. Zkuste vynechat bulvární časopisy, kriminálky v televizy.Vaším úkolem je, myslet pozitivně, pokavaď nakrmíte mozek plevelem tak, všechno kolem Vás obroste plevelem, nebude místo na dobré věci, dobré myšlenky. 

Zákon souhlasné vibrace - (chci doplnit)

relax(2)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.4 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře