Nikdy se nevzdávejte

10. listopad 2012 | 16.36 |
› 

 Nevím jak moc věříte či nevěříte na  "zázraky" a vytoužená přání. Já jsem byla celý svůj život opravdu snílek. Utíkala jsem před světem, a před lidmi, před bolestí, neúspěchem do svých snů. Psát o tom jak bolestný jsem měla dětství nechci. Rozhodně né tady a teď, protože o tom, tenhle blog není.

Každému se v životě stane nějaké příkoří, bolest a krutost, věc s kterou si neví rady a neví někdy ani jak se mu stalo a nebo ví a nechce si to přiznat. Každý jsme strůjcem svého štěstí,  ai když si myslíte, že nemůžete změnit jisté věci ve Vašem životě tak tomu nevěřte. Vždy je cesta, vždy je nějaký cíl a Vy jste tím strůjcem, ten kdo udává směr. Nenechte, aby nepřející lidé a nepřízně osudu co Vám v cestě nebudou přát řídili Váš osud. To se nesmí stát a nesmíte si tohle připustit. Nebuďte jak hloupé ovce ve stádu. Věci se nedějí automaticky, vždy je to nějakou reakcí.  Vždy můžete věci změnit. Je jen na Vás samotných jak.

Abych ve zkratce řekla svoje sdělení a uvedla Vás trochu do tohoto blogu. Tenhle blog, by měl najít čitatelům – návštěvníkům internetu  cestu. Cestu k pozitivnímu myšlení. V tom je Vaše síla. Každý jí má a věřte, že nezáleží na postavení, na tom, kde jste se narodili. Ono už jen obyčejné pořekadlo, "Když se chce, tak to jde" je pravdivé.

Negativními myšlenkami na sebe vztahujete akorát, že se Vám budou dít věci, které nechcete. Říká se tomu zákon přitažlivosti a opravdu tomu tak je. Bojíte se dluhů, budete je mít, příjdou doženou Vás. Bojíte se nějaké nemoci, budete o ní mluvit stále dokola, hledat jí ve slovnících, budete nemocný. Budete mluvit o tom jak jste sám a opuštěný, budete opuštěný. Chtějte, přejte si být šťastný, přejte si peníze, přejte si podnikat, přejte si zdraví. To všechno můžete mít. Nenechte se odradit. Žádejte a přijímejte. Kdo nic nechce, nic nedostane. Přejte si to a jděte za ním. Nevěřte, že když budete snít o penězích, že se ráno vzbudíte a na stole bude obálka plná peněz to ne. Přejte si být bohatý, dělejte pro to něco, vytvářejte nové a nové věci, pomáhejte, pracujte a myslete pozitivně. Výsledek musí vždy přijít. Je to jako ve škole, neučíte se, lajdáte, co bude následovat špatné známky. Néé, Vy musíte chtít něco a dělat proto něco. Každá bytost na tomhle světe, může být tím, čím opravdu chcete být.  Nevzdávejte se. Netrestejte se za neúspěch, běžte zase dál. Buďte vděčný za maličkosti, i když jste chudý. Projevte vděčnost. Nemyslete na zlé věci, a nepřejte lidem zlé věci.

Je to dlouhá pouť, jak pochopit sílu pozitivního myšlení. Snažte se vytěsňovat zlé pocity.

Já jsem přišla nedávno o práci a myslela jsem, že je to konec světa. Opravdu konec světa. Milovala jsem svou práci a byla tam ráda. Jenže, když vevedení přišli změny, tak já se tak moc každý den bála o to, že své místo, svou pozici ztratím, že jsem nakonec opravdu o ní přišla. Sesadili mně a pak přišla na stůl výpověď. Měla jsem černo před očima a nedokázala jsem myslet pozitivně. Nechala jsem se tou bolestí a také vlastní prohrou pohltit. Litovala jsem se. Dnes chápu jisté věci a snažím se tím řídit. Hledám si práci znova, a snažím se seberealizovat, snažím najít do dobré co mám a  "prodat to" . Ukázat co umím a podle toho dělat kroky. Věřím v lepší osud a musím jít dál. Život není o tom, aby jste živořili, a trápili. Život se má žít a nepřežít.

Třeba Vám pomůže tenhle blog a videa, knihy a odkazy, co zde najdete.

tumblr_md8qy3HFCg1qk2sd8o1_500

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře